Крижми для дівчат

Відображаються усі з 7 результатів

Крижми для дівчат

krizhmi-dlya-divchat

Таїнство хрещення – важливий момент в житті кожної людини з християнської сім’ї. Крижми для хрещення дівчинці дуже важливі і батьки з майбутніми хрещеними несуть відповідальність не тільки за моральну сторону проблеми, але і за дотримання всіх правил священного обряду. Сьогодні дитину хрестять в будь-якому віці, хоча більшість таїнств відбувається у віці від 6 місяців до 3 років. Крижма для дівчинки повинна бути з білого матеріалу, це символ на чистоти душі дитини. З цієї причини важливо звернути увагу на вибір хрестильного набору, особливо для дівчинки. Правильно підібрати і купити хрестинний набір з крижмою, допоможе не тільки підкреслити важливість моменту, але і принесе дитині комфорт і зможе залишитися з дитиною на все життя.

kupit-kryzhmu-dlya-devochki

Крижми для хрещення дівчинці: як вибрати?

Традиційна крижма для дівчинки залишається невід’ємною частиною для хрещення новонароджених. Вибір дитячого одягу для хрестин величезний. Набори для дівчаток розрізняються залежно від:

  • Матеріалів, чкі використовуються. Крижми для дівчинки виготовляються з різних натуральних матеріалів, наприклад: льон, бавовна або бязь.
  • Кольорова гама. Зазвичай використовуються білі, жовті, бежеві, рожеві і молочні тони.
  • Види обробки. Крижми для хрещення дівчинці можуть відрізнятися великою кількістю батисту, мережива або вишивки.

Інтернет-магазин Little Bunny пропонує білі крижми-рушники для хрещення з мереживом і стразами для хлопчиків і дівчаток, щоб нарядити дитину в цей знаменний день. А купити крижми для дівчинки в Дніпрі або Україні можна не виходячи з дому, завдяки зручній навігації сайту і швидкій доставці.

Купити Крижми для дівчинки в Україні

Відкрийте для себе великий вибір елегантних і якісних крижм для хрещення дівчинки від інтернет магазину Little Bunny. Завдяки своїм висококласним виробам і 100% українському виробництві, Little Bunny виготовляє одяг від дитячого віку і старше, яка радує дітей і батьків.

Крім якості, цей виробник дуже серйозно ставиться до аспекту комфорту, а також до високого рівня обробки, при цьому зберігаючи елегантний дизайн, який завжди пізнаваний в продукції компанії.

Дитяча колекція Little Bunny пропонує купити крижми для хрещення дівчинки між різними моделями з підвищеною безпекою, адже дитячий одяг відповідає всім стандартам, що діють в Україні.

Зробіть хрещення дитини незабутнім з ніжними крижмами для дівчинки від українського виробника Little Bunny.

Можливо вас зацікавить одяг для дівчат і хлопців.

Часті питання про крижми для дівчаток

⏩ Які ціни на крижми для дівчаток?

Ціни на дитячі крижми для дівчатокк від 300 грн

⏩ Які хрестильні крижми для дівчаток можна купити в Україні?

  • крижми-рушники
  • конверти для новонароджених з крижмою
  • конверти для хрещення і інше

⏩ Які є способи доставки?

  • Укрпошта
  • Нова Пошта.