Про нас

Раді вітати Вас на сайті українського виробника одягу для дітей “Little Bunny”.

Одяг для дітей … Якою вона повинна бути?

Батьки хочуть, щоб їхня дитина був неперевершений завжди: і коли його забирають з пологового будинку, і під час хрещення, і коли він йде на прогулянку, і вдома, і в гостях, дитячому садку, школі. І тому в ошатні красиві речі бажають одягнути своїх дітей.

Але одяг повинна бути не тільки красивою, але і екологічно чистої, практичною, і зручною, відповідати високим європейським стандартам. Та й ціна повинна бути не захмарною.

Саме таку одяг для Вашого дитини-Вам пропонуємо придбати в інтернет-магазині дитячого одягу “Little Bunny” . Не виходячи з дому, Ви можете подивитися наш товар, отримати консультацію, замовити необхідну річ для Вашого чада. А ми гарантуємо швидку і зручну доставку в будь-який населений пункт України.

Територіально ми знаходимося в м Дніпро, і з 2013р спеціалізуємося на виробництві та продажу дитячого одягу по всій Україні.

В нашому інетрент-магазині одягу для дітей Ви знайдете все те, що необхідно для виписки з пологового будинку: конверти для новонароджених, боді, чоловічки, дитячі костюми. Так само зможете купити все для хрещення маляти: крижма, рушники, святковий одяг. Для діточок по старше, зможете підібрати: жилетки, толстовки, джемпери, кофти, гольфи, блузки, джинси, брюки, лосини, сукні, туніки, спортивні костюми.

Вас порадує якість і ціна дитячого одягу . Продукція має всі необхідні сертифікати якості та гігієнічні висновки, згідно із законодавством України.

На сайті вказані роздрібні ціни, інформацію по оптовими цінами дитячого одягу можна дізнатися за телефонами (розділ « Контакти »).